Aktuality » Projekt Třetí věk pokračuje letním semestrem

Projekt Třetí věk pokračuje letním semestrem

Studenti projektu Třetí věk Louny se mohou od pondělí 10. ledna 12:00 hodin hlásit do letního semestru a zapisovat si z nabízených předmětů. Přihlášky budou možné on-line i v papírové podobě.

Celý týden až do neděle 16. ledna mohou studenti vybírat z bohaté nabídky 26 předmětů, které jsou vypsány pro letní semestr školního roku 2021/2022. Již tradičně je možnost výběru formou on-line zápisu na webu www.mkl.cz/zapis. Papírové přihlášky budou od pondělí k dispozici také v oddělení studovny lounské knihovny.

Předměty se vyučují prezenční formou v prostorách knihovny, Klub(ovny) Luna, plave se v bazénu, cvičí ve Fitness Studiu Hofmannovi. V letních měsících se výuka přesouvá do lounského parku a pavilonu A. V případě zhoršení epidemické situace a případnému omezení služeb pro veřejnost je knihovna připravena vybrané předměty přesunout do on-line prostředí a studenti mohou absolvovat studium distančně.

Projekt Třetí věk realizuje Městská knihovna Louny od roku 2006, v současné době má přes 300 zapsaných studenů z řad seniorů a starších dospělých. Letní semestr začíná v druhém únorovém týdnu.

 

Ondřej Kunc, MKL